Статьи на различные темы.

Электронный бизнес

Класифікація веб-сайтів: типи та види інтернет сайтів.

Сайт візитка

Сайт візитка - найпростіший вид сайту. Сайт такого типу можна зробити навіть на простому HTML, без використання системи управління сайтом. Зазвичай сайт-візитка містить від 1 до 5 сторінок. Сайти цього виду як правило включають в себе тільки загальну інформацію про власника сайту і його контактні дані.

Простота розробки такого виду сайту робить вартість його створення порівняно дешевої, що є очевидною перевагою для замовника.

Корпоративні сайти

Корпоративні сайти - це повнофункціональні представництва компаній в інтернеті. Цей тип сайту найкраще підходить для серйозних середніх і великих фірм. Корпоративні сайти містять повну інформацію про компанію та її діяльність. Такий тип сайту іноді називають віртуальним офісом, так як відвідування такого сайту порівнянно зі спілкуванням з менеджером по роботі з клієнтами.

Корпоративні сайти потрібні, в першу чергу, для формування іміджу компанії та надання відвідувачам і клієнтам найбільш повної інформації.

Інтернет-вітрини

Інтернет-вітрина або інтернет-каталог товарів - це вид сайтів, основне завдання яких - продавати. На таких сайтах розміщується інформація про товари та контакти, зазвичай телефони, за якими слід телефонувати бажаючим придбати пропонований товар. На таких сайтах розміщуються технічні характеристики товарів, відгуки, рекомендації експертів і т.д.
Інтернет магазини

Цей вид сайтів аналогічний інтернет-вітринам, але має додатковий функціонал: можливість замовити пропонований товар прямо через сайт.

Промо-сайти

Сайти цього типу призначені для розкрутки та просування будь-якого товару чи бренду.

Тематичні сайти

Даний тип інтернет сайтів характеризується тим, що містить інформацію з якої-небудь конкретної тематики. Сюди ж можна віднести інтернет-енциклопедії.

Інтернет-портали

Портали - це тип сайтів, що містять велику кількість різноманітної інформації. Як правило, портали схожі за структурою з тематичними сайтами, але мають більш розвинутий функціонал і більшу кількість сервісів і розділів. Також на порталах часто бувають розділи для спілкування користувачів: чати, блоги та форуми.

Блоги

Блог - це тип сайтів, на яких власник або редактор блогу пише пости зі своїми новинами, ідеями або інший постійно надходить інформацією. Відмінною особливістю блогів є актуальність публікується інформації.

Каталоги сайтів

Це вид сайтів, основним вмістом яких є структуровані посилання на інші сайти, а також їх короткі описи.

Пошукові системи

Вид сайтів, призначених для пошуку сторінок в інтернеті по певних запитах.

Поштові сервіси

Цей тип сайтів надає інтерфейс для роботи з електронною поштою.

Інтернет-форуми

На сайтах цього виду користувачі можуть створювати теми, а також коментувати їх. Як правило, форуми обмежені однією специфічною тематикою, хоча зустрічаються і форуми «про все».

Сайти-хостинги

На сайтах цього типу реалізована функція зберігання будь-яких файлів. Також часто зустрічаються сайти-хостинги з можливістю перегляду завантажених файлів прямо через браузер.

Дошки оголошень

На таких сайтах користувачі можуть розміщувати або шукати інформацію у вигляді будь-яких оголошень, наприклад - про купівлю-продаж.

Соціальні мережі

Тип сайтів, створених для спілкування користувачів між собою. Як правило, на таких сайтах є рейтинги, сторінки користувачів, групи і безліч інших сервісів.


Материалы по теме:

Сегменты рынка безопасности.

Создание денежного потока.

Фан-зона Киева сегодня примет тысячи болельщиков