Статьи на различные темы.

Судебная система и юриспруденция

Гарантійний талон на систему відео спостереження та контролю доступу.

 Гарантійний талон на систему відео спостереження та  контролю доступу.


Серійний номер обладнання_________________________________________________
__________________________________________________________________________

Справний виріб отримав у повному комплекті, з умовами гарантії та сервісного обслуговування ознайомлений та згоден:

____________________ Підпис покупця

Перед встановленням та підключенням виробу уважно ознайомтеся з інструкцією з експлуатації. У разі необхідності скористайтеся послугами кваліфікованих фахівців. Ви втрачаєте право на гарантійне обслуговування, якщо прилад вийшов з ладу внаслідок неправильного встановлення.

                                             Гарантійні зобов’язання
1.    Гарантія надається роздрібному покупцеві лише на якість і безперебійну роботу устаткування протягом 12 місяців з моменту його придбання, за умови дотримання правил монтажу, експлуатації та технічного обслуговування.
2.    Обмін товару і прийом в гарантійний ремонт здійснюється лише за наявності повної комплектації і оригінальної упаковки, чека або іншого документа, що підтверджує покупку, а також гарантійного талона на таке устаткування із вказівкою типу і серійного номера устаткування, дати продажу і гарантійного терміну, зі штампом організації – продавця.
3.    При виявленні або виникненні несправностей протягом гарантійного терміну, постачальник зобов’язується  усунути несправності або замінити устаткування або його частину (частини), якщо виявить, що воно дійсно несправне або не відповідає вимогам не з вини покупця.
4.    Продавець залишає за собою право вносити конструктивні зміни, що призводять до поліпшення роботи устаткування, без попереднього повідомлення покупця.
5.    Гарантія не розповсюджується на устаткування, що пошкоджене або вийшло з ладу в результаті неналежного поводження, необережності або самостійної зміни яких – небудь його частин покупцем. Продавець не відповідає за непрямий, супутній або інший збиток, нанесений в результаті використання або неналежного застосування устаткування. Гарантійні зобов’язання не розповсюджуються на випадки невиконання правил експлуатації обладнання, порушення цілісності гарантійних пломб, наявності механічних пошкоджень та пошкоджень що виникли внаслідок потрапляння блискавки, коливанням напруги більше норми, а також на випадки ремонту, зміни програмного забезпечення, невірних на лаштувань, виконаних користувачем самостійно.
У таких випадках сервісний центр бере на себе зобов’язання відновити роботу обладнання, але на договорній платній основі.
6.    Гарантійні зобов’язання не розповсюджуються на аксесуари, акумулятори, елементи живлення, пульти дистанційного керування, з’єднувальні шнури та блоки живлення.
7.    Гарантія не поширюється на несправності, які виникли внаслідок:
-    Порушення правил встановлення і експлуатації;
-    Використання побутових пристроїв для промислових цілей;
-    Нестабільності електромереж;
-    Впливу агресивних хімічних речовин або аномальних умов навколишнього середовища;
-    Неправильного транспортування або зберігання;
-    Потрапляння всередину приладу комах;
-    Вандальних дій третіх осіб;
8.    Післягарантійне обслуговування здійснюється ПЛАТНО у сроки та по розцінкам, що діють на дату післягарантійного ремонту.
9.    Гарантія на системи відео спостереження забезпечується авторизованими сервіс – центрами України.


Материалы по теме:

Положення про порядок надання гарантій та здійснення державного контролю

Реорганизация - выгодный и эффективный способ закрытия/