Статьи на различные темы.

Статьи по безопасности

Біометричний ринок: прогноз розвитку.


Розробка біометричних засобів контролю доступу до ресурсів інформаційних систем стає домінуючою тенденцією розвитку галузевого ринку. Про це повідомляє Російський біометричний портал Biometrics.ru з посиланням на результати дослідження агентства WinterGreen Research.

Двісті з гаком сторінок згаданого дослідження включають складені представниками провідних біометричних компаній звіти і прогнози еволюції ринку засобів біометричної ідентифікації на довгострокову (до 2012 р.) перспективу. Головне укладення, яке роблять автори дослідження, - висновок про те, що біометричний ринок досяг нарешті стадії "прориву".

СКД


Як відмічають автори дослідження, біометрія стає невід'ємною частиною глобального ринку інтелектуальних мереж. Тенденції його розвитку вимагають від біометричних компаній розробки усе більш складних і "гранульованих" систем контролю доступу. Згідно з припущеннями авторів дослідження, у міру того, як біометричні технології (і передусім сканери відбитків пальців) ставатимуть усе більш ефективними, вони все більше стануть витісняти токены в якості засобів аутентифікації користувачів.

Очікується, що до сегменту засобів ідентифікації, що поставляються правоохоронним органам, що бурхливо розвивається, додадуться сегменти засобів ідентифікації, що так же нестримно розвиваються, в комерційних структурах і в установах охорони здоров'я.

Також передбачається, що сегменти засобів розпізнавання користувачів по відбитках пальців, що поставляються урядовим структурам у рамках програм ідентифікації, що реалізовуються ними, правоохоронних органах і комерційних фірмах, в сукупності значно збільшать свій об'єм: з 427,4 млн. доларів в 2004 р. до 6,3 млрд. доларів до 2012 року.


Материалы по теме:

Использование средств видеонаблюдения в системе SigniFire компании Fike для обнаружения пожара

Современные способы перехвата информации

Чемодан Visonic