Статьи на различные темы.

Статьи по безопасности

Відеоспостереження у будинку.


Затишок, тепло і безпеку домашнього вогнища цілком і повністю залежить від господарів будинку, тому у ваших же руках, створення сприятливої ​​атмосфери у власному будинку, квартирі або на дачі. Все добре, коли господарі будинку, діти ситі, домашні вихованці вигуляти, кімнатні рослини политі, в домі тепло і чисто. Але що може відбуватися в вашої відсутності? Згадайте, скільки разів тривога і неспокій за ситуацію вдома не залишали вас у відпустці, відрядженні або просто днем під час робочого часу?

«Звертається чи належним чином няня з моїми дітьми? Випускає чи хтось собаку погуляти? Чи не пробрався чи хтось в будинок? Вимкнув Чи я праску вранці? .. » Від цього непотрібного занепокоєння і тривоги цілком здатна позбавити вас домашня система відеоспостереження.

 
Відеоспостереження приватного будинку
 
Відеокамери на підприємстві, в офісі, магазині або банці - справа звична в наш час, але дбайливі батьки і дбайливі господарі здатні також потурбуватися про безпеку власного будинку, квартири або навіть під'їзду. Наш досвід в сфері безпеки довів, що часом невелика бездротова відеокамера здатна запобігти біді з дитиною в квартирі, злом вашого житла, і навіть зловити злочинця і розкрити злочин. Наша апаратура дозволить вам здійснювати спостереження дистанційно за допомогою ноутбука або мобільного телефону, тому ви в будь-який зручний для вас момент можете переконатися в тому, що нова няня ставитися до вашої дитини з належною турботою і старанням, ви будете спокійні, що праска або вода благополучно вимкнені , а також, що ніхто не проник до вас у будинок вашої відсутності. Система відеоспостереження виконує запис, тому в будь-який момент для себе ви зможете переглянути період, вас зацікавив, і переконатися в тому, чи все було в порядку в конкретний момент часу.

відеореєстратор 
Відеокамера для відеоспостереження будинку

Вибір систем відеоспостереження для будинку великий, так, бувають відеокамери, як для зовнішнього спостереження, так і для внутрішнього, тому ви зможете встановити спостереження і за територією власного будинку, і всередині нього, об'єднавши всі камери в одній системі. Дизайн і технічний пристрій більшості зовнішніх відеокамер реалізовані з оптимальною функціональністю, призначеної для зйомок при широкому діапазоні температур, мають захист від зовнішніх факторів, таких як волога і запотівання під час дощу. Камери також різняться світлочутливістю, що дозволить вам вибрати для себе оптимально прийнятний діапазон і параметри зйомки, додатково до цього, ви можете підібрати для себе дозвіл відеокамери, і чим воно вище, тим детальніше буде картинка, побачена вами через монітор.

 

Камера на будинку
 
Зовнішній розмір відеокамер є немаловажним фактором при виборі системи спостереження. Наша компанія надає широкий діапазон камер різних розмірів, тому ви завжди зможете підібрати індивідуально, оптимальний розмір відеокамери, конкретно для вашого житла, так, щоб вона була непомітна і не заважала зовнішнім виглядом та інтер'єром вашої квартири або будинку.
Відмінним варіантом для відеоспостереження будинку є бездротові IP камери, які прості в установці і портативні, що дозволить вам легко міняти місце розташування окремих камер у себе вдома. Сучасні системи відеоспостереження дозволяють здійснювати монтаж відеокамер з мінімальним втручанням в комунікації і стіни вашого будинку, для прокладки кабелів і іншого устаткування спостереження, що дозволить вам не турбуватися про терміновий ремонт після установки системи відеостеження, крім того, це є безперечною перевагою в тих випадках, коли прокладка кабелю неможлива або небажана. Не менш важливим є також той факт, що установка бездротових камер виключає додаткові витрати на монтаж, що значно знижує ціну за установку обладнання і дозволяє вам економити.

камера купольна

 

Камера на даху будинку

Все вищесказане повинно переконати вас в одному, що безпека і спокій вас і ваших близьких - це не розкіш, їх можна легко  забезпечити за допомогою сучасних охоронних систем відеоспостереження. Довіртеся професіоналам і більше не турбуйтеся про домашню безпеку!


Материалы по теме:

Регистраторы Lux DVR Pro.

Электроприводные и электромеханические турникеты "Таурис"

Режимы работы охранного наблюдения.