Статьи на различные темы.

Мебель, интерьер

Текстильний дизайн кухні.

Про те, що текстильний дизайн - це одне з перспективніших віянь у розвитку напрямів декору інтер'єру, сперечатися немає сенсу. Адже він в наші дні неухильно набирає все більшої і більшої популярності. І якщо з текстильним оформленням спальної кімнати або вітальні все і так зрозуміло (адже там є, де розгулятися), то оформлення кухні за допомогою тканин досі оповите ореолом таємниці.
Текстильний дизайн кухні - це воістину тонка справа, адже потрібно дотримати баланс, щоб не перетворити це місце для приготування і поглинання їжі в опочивальню з погружающей в сон атмосферою.

До текстильному дизайну кухні потрібно підходити, в першу чергу, з фантазією.

Напевно, кожна людина, яка володіє смаком, розуміє, що завдяки текстильному дизайну можна привнести нові фарби практично в інтер'єр будь-якого стилю - від лофта і до кантрі. Але, все-таки, як бути з кухнею? Адже ця кімната відрізняється тим, що вимагає великої кількості природного світла. А якщо врахувати ще й той факт, що планування сучасних квартир не завжди можуть похвалитися двома вікнами на кухні, то задача з текстильного дизайну кухні стає і зовсім нерозв'язною.
Але, виявляється, не все так погано, якщо підійти до справи з розумом. Головне - підібрати такі штори, щоб вони не заважали безперешкодному доступу світла з віконного отвору. Та й кольору переважніше вибирати світлих тонів. Адже кухня - це місце збору сім'ї, приготування їжі, прийому гостей. І навряд чи комусь буде приємно проводити час в темному і похмурому місці. Якщо ж у вас на кухні розташований м'який куточок, то чудовою деталлю, що підкреслює стиль, можуть стати подушечки під колір штор. Вони будуть прекрасним кольоровим акцентом, і підкреслять загальну концепцію вашої задумки.


Людина, яка небайдужий до проявів естетики в себе зокрема й у всьому, що його оточує, завжди намагався наповнити свій будинок різноманітними дрібницями і деталями. Адже саме в деталях і невловимих штрихах і криється секрет того, що ми всі так любимо - секрет затишку. Ні стелі, ні стіни, ні підлоги ніколи не знайдуть житлового виду без використання аксесуарів. І поряд з більш звичними аксесуарами, такими, як світильники, вази і картини, величезну роль в процесі облаштування інтер'єру грає текстиль.Текстильний дизайн інтер'єру - це саме те, що надає вашому дому легкий наліт вишуканості, кілька ноток шарму і нескінченний потік теплоти.

Текстильний дизайн допоможе вашому дому перетворитися до невпізнання.

Якщо ви вирішили піти на цей важливий крок, відмовившись від усіх модних минималистических стилів облаштування інтер'єру, то ви повинні знати кілька нюансів. По-перше, ви зобов'язані пам'ятати, що в текстильному дизайні інтер'єру є свої правила до застосування тканин. По-друге, завжди необхідно спиратися на єдину колірну концепцію. Погодьтеся, було б не зовсім привабливо, якби, скажімо, штори зовсім не вписувалися в інтер'єр приміщення.
Вікнам, до речі, має бути приділена особлива увага. Справа в тому, що вікна - це перше, на що людина звертає увагу, коли заходить у приміщення. Що стосується вікон, то прийомів їх оформлення накопичилося безліч. Ви можете вибрати підхоплення, ламбрекени, використовувати підв'язки і драпірування. Також на сьогоднішній день широко поширені декоративні елементи, такі як мережива, бахрома, тасьми і кисті.


Якщо ви хочете перетворити свій будинок на справжній витвір мистецтва, але фантазії і певних навичок вам не вистачає, професіонали з радістю допоможуть вам! Дивовижне якість матеріалів, нескінченна фантазія дизайнерів і професіоналізм фахівців з пошиття - ось чому люди звертаються до нас.
Наші працівники здійснюють весь спектр робіт з тканинами. Крім того, вам буде надана посильна допомога і грамотна консультація з текстильного дизайну інтер'єру та її оформленню в цілому. І, в кінцевому рахунку, ви отримаєте результат, від якого ваші гості не зможу т відірвати очей.


Материалы по теме:

Зачем нужен дизайн?

Примеры самых распространенных цветов.

Освещаем домашний интерьер.