Статьи на различные темы.

Статьи по безопасности

Сигналізація

Сигналізація - являє собою пристрій, призначений для цілодобової охорони особистого і державного майна. Існує два види охоронних приладів: провідні та безпровідні.

ППК


Охорона по телефонній лини

В основу роботи дротових приладів входить, прийом і передача повідомлень, від об'єкта до централізованого пульта спостереження по телефонній лінії, у вигляді зашифрованого сигналу. Це пристрій встановлюється безпосередньо в приміщенні, з наявністю стаціонарного телефону.

Охорона по бездротових каналах передачі

GSM канал

На сьогоднішній день, існує безліч різновидів і моделей ППК (прилад приймально-конрольний), найбільшим попитом з них користується GSM апаратура. В основу роботи даного приладу, входить прийом передачі сигналу по GSM каналу. Управління може здійснюватися з пульта охорони кодованими SMS повідомленнями, так само і з особистого телефону.

Радіо канал

Прилади з таким модулем прийому-передачі інформації, працюють в певному діапазоні радіочастот. Передача повідомлень з пультом контролю, здійснюється за допомогою спеціальних ретрансляторів.

Апаратура оснащується різноманітними механізмами для введення команд, такими як клавіатура або інтерфейс зчитування ключів, брелків.

Всі види цих пристроїв обладнані джерелом додаткового живлення (акумуляторна батарея), для безперебійної роботи при відсутності електричної енергії.

Можна підключати різні види датчиків для контролю над об'єктом, що охороняється. Датчики служать для фіксування несанкціонованого доступу на об'єкт. Так само для зручності візуального спостереження, використовується виносна індикація (LED панель) і звукові сповіщувачі.

Складно уявити більш надійний і ефективний спосіб захисту свого майна.


Материалы по теме:

Использование беспроводных систем для решения задач охраны

Чемодан Visonic