Статьи на различные темы.

Статьи по безопасности

Монтажні інновації

Panduit - компанія, що розробляє і створює продукцію для сучасних комунікаційних засобів, пропонує повне рішення для забезпечення всіх вимог споживачів. Всі компоненти цих рішень сконструйовані з урахуванням вимог найпередовіших додатків, а також останніх вимог щодо надійності і безпеки.

Якість світового рівня.
Більше 50 років фахівці компанії розробляють і виготовляють закінчені рішення, що допомагають замовникам впроваджувати новітні технології, при цьому компанія прагне задовольнити індивідуальні потреби кожного клієнта окремо. Світовий досвід і міцні виробничі зв'язки роблять компанію цінним і надійним партнером, дозволяючи надавати технічні рішення і послуги найвищого рівня, а прихильність до впровадження інноваційних продуктів, найвищий рівень якості та обслуговування дозволили компанії завоювати переваги клієнтів по всьому світу.

Рішення, що задовольняють і переважали стандарти TIA / EIA.
Якості і надійності продукції компанії приділена найпильніша увага. Всі її співробітники орієнтовані на надання клієнтам продуктів і послуг, які будуть щораз задовольняти потребам замовника.
Кожен об'єкт виробництва компанії підтримує систему менеджменту якості у відповідності зі своїми продуктами. Крім того, кожен з них відповідає вимогам міжнародного стандарту ISO 9001.
Глобальні системи якості взаємопов'язані з системами екологічного менеджменту компанії. Отже, підтримуються і сертифікація ISO 14001, і сертифікація в якості члена партнерської програми Sony Green. Таким чином, компанія постійно працює безпечно для навколишнього середовища, при цьому створює товари високої якості.

Стяжки


Висока продуктивність і надійність.
Постійні інвестиції компанії в технології та розвиток персоналу також сприяли створенню лідируючої репутації за якістю надаваних послуг і пропонованих товарів.

Підтримка найсучасніших додатків.
Комплексний підхід забезпечує безперебійність діяльності завдяки надійним передовим системам оптимізації процесу розробки та впровадження фізичної інфраструктури, гарантуючи максимальну надійність, доступність, безпека, інтеграцію і безпеку.
Зниження загальних витрат з обслуговування інфраструктури.
Комплексні рішення включають в себе все необхідне для об'єднання в джгути, маркування, прокладки, захисту і кінцівки проводів / кабелів.

Розглянемо основні серії кабельних стяжок:
Pan-Ty:
• призначені для різноманітного застосування і задоволення широкого діапазону потреб на будівельному ринку, OEM-ринку і ринку технічного обслуговування і ремонту (MRO);
• великий асортимент стилів, матеріалів і розмірів;
• цілісна конструкція (для надійності експлуатації);
• найменший опір протягування серед усіх цілісних кабельних стяжок в галузі.
Super-Grip:
• призначені для різноманітного застосування на будівельному ринку, технічного обслуговування і ремонту;
• тонкий і широкий хомут - гнучкий, відповідає формі пучка;
• витримують грубі методи монтажу;
• міцно затискають дроти і протидіють бічним зсувам;
Dome-Top Barb Ty:
• схвалені і рекомендовані для різноманітного застосування на будівельному ринку, для технічного обслуговування та ремонту обладнання в нафтогазовій галузі;
• спеціальний зубчик з нержавіючої сталі забезпечує надійність і довговічність експлуатації;
• легко регульована стяжка для міцного стиснення пучків у всьому діапазоні їх розмірів;
• опукла головка стяжки має круглі, згладжені кромки унікальною, запатентованої конструкції.
Двопетльовий кабельні стяжки:
• призначені для застосування на ринку OEM і в транспортній галузі;
• всі двох петльові стяжки мають низькопрофільну головку, що дозволяє їм уникати застрявання і зменшує розмір пучка;
• обріз стяжки залишається гладким, що захищає руки робітників від пошкоджень;
• кабельні стяжки Contour-Ty мають зовнішні зубчики і гладкі, круглі краю для захисту кабельної оболонки, що є важливим властивістю при сильних вібраціях.
Sta-strap:
• зручні і прості при використанні в процесі ручної збірки в OEMотраслі;
• оригінальна конструкція з двох частин забезпечує найнижче зусилля, необхідне для протягування стяжки;
• застосовується для звичайного кріплення і монтажу до панелей;
• стяжка залишається рознімної до кінцевого натягування й обрізання
Кабельні стяжки для мережевих кабелів:
• застосовуються у виробництві, при проведенні технічного обслуговування і в будівництві;
• розроблені з метою спрощення застосування і для зниження «тунельного синдрому»;
• гладкий зріз кабельної стяжки обмежує зіткнення з гострими крайками.

На додаток до повного асортименту кабельних стяжок компанія пропонує набір монтажних інструментів.
Повна лінійка спеціального легковісного, ергономічного ручного інструменту компанії заслужено займає лідируючі позиції в галузі за якістю, надійності і продуктивності.
Компанія знаходиться в авангарді галузі з випуску найбільш бажаних споживачами інструментів для монтажу всього асортименту кабельних стяжок. Ці інструменти дозволяють забезпечити потрібну ступінь натягу і рівний, гладкий обріз надлишків. Всі інструменти компанії розроблені з метою зниження загальних Розходяться на монтаж.
Пропонуємо Вашій увазі найпопулярніші в галузі ручні монтажні інструменти. Ці універсальні інструменти можуть бути використані для виробництва, технічного обслуговування або монтажних робіт.
Інструменти GTS і GTH входять до серії ручних ергономічних інструментів з інструментальним контролем натягу і обрізанням для монтажу кабельних стяжок.
Інструмент GTS використовується для монтажу кабельних стяжок з мінімальною міцністю на розрив петлі стяжки від 3,63 кг до 22,68 кг. GTSслужіт для монтажу надмініатюрних, мініатюрних, середніх і стандартних по ширині стяжок. Вони також схвалені і для застосування у військовій галузі відповідно до стандартів Mil. Spec. MS90387-1 і Mil. Spec. MIL-T-81306A.
Інструмент GTH використовується для монтажу кабельних стяжок з мінімальною міцністю на розрив петлі стяжки від 22,68 кг до 79,38 кг. GTH служить для монтажу стандартних, стандартно широких, помірно широких і широких стяжок.

Серія ергономічних інструментів відмінно підходить для застосування при невеликих і середніх обсягах робіт на ринку виробництва оригінального обладнання, ремонтно-експлуатаційному і електромонтажному виробництві.
Основні характеристики і переваги монтажного інструменту з регулятором натягу і різаком:
• входить в сімейство монтажних інструментів, що володіють кращими в галузі характеристиками надійності і продуктивності;
• невелика вага і ергономічний дизайн роблять інструмент зручним у використанні і зменшують стомлюваність монтажників;
• регулятор натягу і автоматична обрізка надлишків підвищують якість і швидкість монтажу;
• після обріза надлишків краю стяжки залишаються гладкими, що знижує ризик отримання травм;
• регулятор натягу зручно розташований на рукоятці інструменту;
• вузький кінець інструменту дозволяє бачити вироблені операції по кріпленню і покращує доступ до кабельних джгутів в обмеженому просторі;
• можливість встановлення змінних лез.

Інструменти для встановлення кабельних стяжок сприяють підвищенню безпеки праці, дозволяють скоротити простої, підвищити продуктивність і забезпечити низьку загальну вартість установки.
 
Для забезпечення виконання більш об'ємних робіт, пов'язаних з в'язкою кабельних джгутів, рекомендується застосовувати повністю автоматичні системи монтажу кабельних стяжок.
Повний асортимент автоматичних монтажних інструментів і кабельних стяжок в рулонах є ефективним рішенням для великих обсягів робіт щодо зв'язування джгутів, складанні вузлів, кріпленню і упаковці. Час циклу, яке становить менше однієї секунди, до шести разів швидше традиційної ручної установки кабельних стяжок.
Контролер на базі мікропроцесора стежить за характеристиками системи з автоматичним виявленням помилок і видачею звіту на рідкокристалічний екран, що підвищує продуктивність і надійність. У комплексі ці інновації підвищують надійність, забезпечують максимальну продуктивність і економічність.

Системні властивості:
- З'єднання трьох систем для забезпечення швидкості;
- Монтаж кабельних стяжок менш ніж за 1 секунду;
- Кілька типів і розмірів кабельних стяжок для максимальної продуктивності; - Додаткове програмне забезпечення для розширеного моніторингу системи і контролю характеристик.

Основні особливості та переваги.
3 окремих головки інструменту для різних діаметрів джгута дозволяють користувачеві встановлювати кабельні стяжки до максимального діаметра джгута 20,8 мм, 33,27 мм або 50,8 мм з трьома різними межами міцності при розтягуванні, що забезпечує гнучкість застосування і універсальність.
Ергономічна легка головка інструменту знижує стомлюваність оператора і ймовірність травм від повторюваних рухів для підвищення продуктивності.
Захисне блокування головки інструменту запобігає помилкове спрацьовування (у разі попадання предметів в прохід захоплення) щоб уникнути заклинювання інструменту та скорочення часу простоїв.
Регулювання натягу кабельної стяжки головкою інструменту дозволяє встановити і підтримувати необхідний натяг; забезпечує гнучкість і надійність для різних застосувань.
Контролер на базі мікропроцесора забезпечує моніторинг системи за допомогою рідкокристалічного екрана і не складного інтерфейсу. Він надає дані про продуктивність і звіти, включаючи виявлення помилок і рахунок циклів, що також сприяє підвищенню надійності системи.

Для комплекту автоматичних систем монтажу кабельних стяжок спеціально розроблені кабельні стяжки в рулонах - різні типи і розміри для великих обсягів виробництва.
Дані набори стяжок в рулонах, що містять до 5000 стяжок в одному рулоні, забезпечують безперервну подачу для високої продуктивності і скорочують час простоїв завдяки меншій кількості замін рулону.

Повний діапазон меж міцності при розтягуванні, розмірів і матеріалів:
- Кабельні стяжки в рулонах з ексклюзивними блокувальними зубцями з нержавіючої сталі, що мають межу міцності на розрив в петлі 13,6 кг при мініатюрному перетині, забезпечують більш високу надійність у разі підвищених вимог;
- Металевий блокуючий зубець і гладка робоча частина стяжки забезпечують більш високу щільність джгута, скорочуючи і обертальний, і бічне переміщення стяжки;
- Кабельні стяжки в рулонах, виконані повністю з нейлону, тепер пропонуються з межею міцності на розрив в петлі 22,68 кг при стандартному перерізі для великих джгутів діаметром до 50,8 мм.


Материалы по теме:

Охранные извещатели.

Видеодетекторы движения

Модули СКД "Золотые ворота"